Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Empero Group, yeni ürünlerle büyük buluşmaya hazır

Empero Group, yeni ürünlerle büyük buluşmaya hazır

27.08.2021 12:12:36

Endüstriyel mutfak sektöründe Empero markasıyla tam 38 yıldır faaliyet gösteren firma, altı ayrı şirketini Empero Group çatısı altında topladı. 3.500’den fazla paslanmaz çelik ürün imal eden Empero, robot teknolojisiyle üretim yapan dünya çapında bir üretim üssü konumunda bulunuyor.

Konya’da 1983 yılında kurulan Empero Group bugün, robot teknolojisiyle üretim yapılan 60 bin metrekare üretim alanı ve 650 çalışanıyla endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor. Altı şirketini Empero Group çatısı altında birleştiren firma, hazırlık, kafeterya, fırın, bulaşıkhane, pişirme, soğutma ekipmanları, teşhir ürünleri, raflar, medikal ekipmanlar, özel projeler, set üstü ekipman kategorileri dahil olmak üzere 3 bin 500 çeşitten fazla ürün imal ediyor.

Her alana ve bütçeye uygun etkili çözümler sunarak bu doğrultuda sürekli kendini geliştiren firma, çağın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına yatırım yapıyor. Empero bu sayede ve maksimum tasarruf-performans-verimlilik ilkeleri doğrultusunda son teknolojiyi kullanarak şeflere mutfaklarda pek çok çözüm ve seçenek sunuyor.

Fuara ağırlığını koyacak

1.200 metrekarelik standında ana ürün gruplarının tümüne yer veren Empero Group, birçok yeni ürün de sergiliyor. Stanttaki yeni ürünler arasında Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi, Sıcak ve Soğuk Banket Arabaları, Dijital Kontrollü Konveyörlü Pizza Fırını, Gazlı ve Odunlu Döner Tabanlı Pizza Fırını, EPP Carrybox yer alıyor.

Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi gereksiz su tüketimini önleyen teknolojisiyle öne çıkıyor. Hem sıcak hem de soğuk haznesi bulunan banket arabaları restoran, otel gibi tesislere serviste büyük kolaylık sağlıyor. Dijital kontrollü konveyörlü pizza fırını düşük elektrik tüketimi ve ürüne odaklanan pişirme sistemi sayesinde homojen pişirme sağlarken, Yeni bir ürün olan EPP Carrybox da polipropilen yapıda, yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanıklı, yüzde yüz geri dönüştürülebilir olarak üretiliyor.

Gazlı ve Odunlu Döner Tabanlı Pizza Fırını

-Ayarlanabilir pişirme süresi ve dijital göstergeleri ile kullanımı kolay.

-0/400°C arasında ayarlanabilir pişirme sıcaklığı.

-LPG ve NG kullanır; sadece gaz veya sadece odunla çalışabilir.

-Termostatik ısıtma ve refraktör pişirme taşıyla ısıyı homojen olarak dağıtır.