Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Dünya markaları Gastrotech ile Türkiye’de

Dünya markaları Gastrotech ile Türkiye’de

31.08.2021 10:24:35

Gastrotech Endüstriyel Mutfak, 2012 yılından beri İtalya ağırlıklı olmak üzere Avrupa’nın en ileri markalarının distribütörlüğünü yapıyor. Firmanın hedefi, ithal ettiği 20’yi aşkın marka ile profesyonel mutfaklarda Türk yeme-içme sektörünü geliştirmek.

Gastrotech Endüstriyel Mutfak, kafe-bar, restoran, otel, catering şirketleri ile şantiye yemekhanelerine, Avrupa’nın 20’den fazla en iyi markasını getiriyor.

Yüksek kalite standartları ile kendini ispatlamış uluslararası üreticilerin ithalatlarını gerçekleştiren firma, kendi markası GTECH ile de ürün yelpazesini zenginleştiriyor.

İthalat ürünlerini geniş yurt içi bayi pazarlama ağıyla son tüketiciye ulaştıran Gastrotech, ek olarak kendi bünyesindeki projelerle de hizmet veriyor. 

Kriterleri ürünlerin son teknolojiye mutlak uygunluğu

Çalıştıkları tüm firmaların fabrikalarını periyodik olarak ziyaret edip ürün ve kalite standartlarını gözden geçiren Gastrotech ekibi, böylece hizmete sundukları ürünlerin günümüz teknolojisine uygunluğundan emin oluyor. 

Ürün-hizmet kalitesi, fiyat politikası, çözüm üretme kabiliyeti, süreç yönetimi ve satış sonrası hizmet hızında iddialı olan firmanın Hostech by TUSİD’de öne çıkartacağı ürünler; kahve hazırlık ekipmanları, kafe-bar ekipmanları, içecek hazırlık ekipmanları, soğutma ekipmanları ve gıda hazırlık ekipmanları olacak.