Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
DRN Mutfak, 50 ülkeye ihracat yapıyor

DRN Mutfak, 50 ülkeye ihracat yapıyor

26.08.2021 22:21:46

İstanbul'daki fabrikasında 2 bin 500 metrekarelik kapalı alanda 800 çeşit ürüne hayat veren DRN Mutfak, yılda 33 bini aşkın cihazı, Türkiye dahil 50 ülkenin endüstriyel mutfaklarına sunuyor. 

Son teknolojilerle donatılmış 2 bin 500 metrekarelik fabrikasında endüstriyel mutfak sektörü için üretim yapan DRN Mutfak, Hostech by TUSİD'de yüksek performanslı, kullanıcı dostu, işlevsel ve fiyat/performans verimliliği ile iddialı ürünlerini tanıtacak.

Türkiye’yi yurt dışında temsil etmek istiyor

Fırınlı ocaklar, tost makineleri, ızgaralar, ocaklar, fritözler, krep makineleri, otel serisi ve farklı pişirme cihazları üreten DRN Mutfak, yemek servisi ve üretimin yoğun yapıldığı restoran, kafe, otel veya okul, hastane, askeriyelerin mutfakları için “doğru fiyata doğru ürün” politikası ile çalışıyor.

Fabrikasında yıllık 33 binin üzerinde cihaz üretimi yapan firma, Türkiye’nin endüstriyel mutfak sektöründeki prestijinin tüm dünyaya yayılmasına vesile olmayı hedef ediniyor. Bu amaçla dünya ülkelerinin farklı mutfak kültürlerine uyan özel ekipmanlar üreterek, uluslararası temsilcilikleri vasıtasıyla Avrupa, Afrika ve Amerika kıtasındaki 50’yi aşkın ülkeye ihracat yapıyor.