Reklam
GGM
Reklam
Empero tepe orta
Reklam
Öztiryakiler
/images/haber/altinbasak3017.jpg

Altınbaşak, profesyonellerin ihtiyacı olan çözümler sunuyor

25.11.2021 12:56:26

Altınbaşak Mutfak Eşyaları, 40 yıllık şirket deneyimini yansıttığı geniş ürün yelpazesiyle hem Türkiye hem de uluslararası pazarlara hizmet veriyor. Fuarda zengin ürün gamını sergileyen firma özellikle profesyonel yapışmaz tavalarıyla büyük ilgi çekiyor.

Yenilikçi ilkeleri, kalite anlayışı, genç ve enerjik firma kültürüyle uluslararası üretim prensiplerini tüm birimlerinde harmanlayan Altınbaşak Mutfak Eşyaları, müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılama prensibiyle çalışıyor. Firma, multi-metal ürünler, paslanmaz çelik tavalar, tavalar, mini sunum ürünleri, döküm demir ürünler, pizza ürünleri, sepetler, masaüstü¨ aksesuarları, yükselticiler, tabak taşıma arabaları, tepsiler, benmari tencereleri, mega tencereler, döküm alüminyum tencereler, balık tavaları, wok tencere, kavurma sacı kategorilerinde üretim yapıyor.

2 bin kalem ürün

Makine parkuru yatırımlarına hızla devam ettiklerini belirten Altınbaşak Yönetim Kurulu Başkanı Naim Dönmez, marka değerlerini yansıtmak için eğitime odaklandıklarını vurguluyor. Yaklaşık 2 bin kalem ürün çeşidiyle sektöre hizmet veren firma, takım çalışmasında başarılı ekibi ve yeni tasarımları kısa zamanda hayata geçiren Ar-Ge ekibiyle tüketici taleplerini hızla karşılıyor.

ABM PROFESYONEL YAPIŞMAZ TAVA

Firmanın ana ürünü olan “Profesyonel Tavalar”, yapışmaz kaplaması, özel alaşım perçinleri ve ergonomik saplarıyla şeflerin ve şef adaylarının beğenisine sunuluyor. Yoğun kullanım koşullarına uygun yapışmaz kaplamalar kesinlikle PFOA içermiyor. Saplar ise, hem sağlam hem de ateşe dayanıklı malzemeden ve ergonomik imal edildi. Ayrıca yoğun kullanım nedeniyle gevşemeler olmaması için gövdeye özel alaşım alüminyum perçinlerle sabitlendi. Yoğun kullanımda gövdenin şekil değiştirmeyecek kadar kalın, profesyonelleri yormayacak kadar hafif olmasına özen gösterildi.

www.abmmutfak.com