Külsan 1 ana banner
Empero tepe orta
Öztiryakiler
Ali Sadullahoğlu: Proje denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden biri olmak istiyoruz

Ali Sadullahoğlu: Proje denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden biri olmak istiyoruz

2.06.2021 15:46:58

Endüstriyel mutfak sektörünün N’Dustrio markası ile yakından tanıdığı IND AŞ, endüstriyel buzdolabı, pişiriciler, bulaşık makinesi, soğuk oda ve hazırlık ekipmanları alanında uzman bir şirket. Kurulduğu 2009 yılından buyana dikkat çekici bir büyüme grafiği sergileyen şirket, İstanbul Tuzla’daki fabrikasında ürettiği endüstriyel mutfak cihazlarını dünyanın 57 farklı ülkesine ihraç ediyor.

Yılmaz Keleş

2019 yılında açtığı Katar ofisiyle uluslararası pazardaki etkinliğini artırmaya başlayan şirket, proje ve taahhüt alanında da önemli bir tecrübeye sahip.

Şirketin proje ve taahhüt alanındaki hedeflerini, Mağaza ve Proje – Taahhüt Müdürü Ali Sadullahoğlu ile konuştuk…

“Proje denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden biri olmak istiyoruz”

N’Dustrio’nun bugüne tadar 500 civarında projeye imza attığını belirten Ali Sadullahoğlu, bunlardan 200 kadarının son üç yılda gerçekleştiğinin altını çizdi. Şirketin proje ve taahhüt alanında kayda değer bir birikime sahip olduğunu anlatan Ali Sadullahoğlu, “Hedefimiz, proje denildiğinde ilk akla gelen şirketlerden biri olmak” dedi.

Yurtdışında da proje yapıyorlar

Endüstriyel mutfak projelerinde yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da etkin olduklarını belirten Ali Sadullahoğlu, son yıllarda Katar, Azerbaycan ve Kıbrıs’ta önemli mutfak projelerini tamamladıklarını sözlerine ekledi.

“Üretici olmanın avantajını yaşıyoruz”

Üretici olmanın endüstriyel mutfak projelerinde önemli bir avantaj sağladığına değinen Ali Sadullahoğlu, buzdolapları, pişiriciler ve hazırlık ekipmanlarında önemli bir know how’a sahip olduklarının altını çizdi.

Ali Sadullahoğlu kimdir?

1972 yılında Trabzon’da doğdu. 1998 yılında Erimeks Endüstriyel Mutfak şirketinde profesyonel iş yaşamına başladı. Ardından UMG Endüstriyel’de çalışmaya başladı. İlerleyen yıllarda Pronoks ismini alan şirkette 15 yıl görev yaptı. Ardından N’Dustrio ailesine katılan Ali Sadullahoğlu, görevine mağaza ve proje-taahhüt müdürü olarak devam ediyor.