Shang Palace’da Michelin Yıldızlı Şef Gordon Leung’dan 10. Yıla özel menü

Shang Palace’da Michelin Yıldızlı Şef Gordon Leung’dan 10. Yıla özel menü

9.10.2023 10:43:35

İstanbul'un en iyi uzak doğu restoranları arasında yer alan ve 10 yıldır Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da misafirlerini ağırlayan Shang Palace, 6 Ekim’den 7 Kasım’a kadar dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şef Gordon Leung’un hazırladığı özel menü ile konuklarına unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Shangri-La Bosphorus, Istanbul, ödüllü restoranı Shang Palace, 10. yıl dönümünde Shangri-La Grubu Executive Chef'i Gordon Leung’u misafir şef olarak ağırlayarak konuklarına Doğu ile Batı’nın buluştuğu yerde büyüleyici bir gastronomi deneyimi yaşatıyor. Michelin yıldızlı şefin Kanton mutfağına özel lezzetlerinin yer aldığı altı aşamalı zengin bir akşam yemeği set menüsü eşliğinde çok özel bir gastronomi deneyimine ev sahipliği yapıyor. 

Şef Leung’un hazırladığı özel menü 6 Ekim - 7 Kasım tarihleri arasında Kanton mutfağı tutkunlarının damaklarında unutulmaz bir tat bırakacak. Ustalığı ve yaratıcılığıyla dünya çapında tanınan bir isim olan Shangri-La Grubun Michelin yıldızlı şefi Gordon Leung, özel menüsünde geleneksel uzak doğu lezzetlerini çağdaş sunumlarla bir araya getirerek, lezzet tutkunları için eşsiz bir gastronomik deneyim sunuyor.  

Malzemeler hakkındaki engin bilgisi ve tatların inceliklerinden yararlanarak, her bir lokmanın özgünlüğüne, tazeliğine ve lezzetine büyük önem veren Şef Leung, gelenek ve yenilik arasında mükemmel bir denge sağlayan zarif sunumlu yemekler yaratıyor.

Shangri-La'nın ünlü Asya misafirperverliğini Türkiye'nin zengin yerel kültürüyle harmanlayan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, son 10 yıldır İstanbul şehrinin nabzını tutuyor. 

Limitli sayıda rezervasyon imkânı sunulan 10.Yıla Özel Michelin yıldızlı özel menüyü deneyimlemek isteyenler, rezervasyon için +90 212 275 8888’i arayabilir, Slib.Shangpalace@shangri-la.com adresine e-posta gönderebilir ya da web sitesini ziyaret edebilirler.