Bayramda İstanbul’un tadını Gezi Hotel Bosphorus’ta çıkarın

16.07.2021 12:33:31

Kurban Bayramında şehirde olmayı seçenler Gezi Hotel Bosphorus’u tercih ediyor. Merkezi konumu ve sunduğu konfor ile öne çıkan otel, panaromik pencereleri, detaylı düşünülen süit ve delüks odaları ve eşsiz manzarasıyla dikkat çekiyor.  

Bayramda şehirde olmayı seçenler Gezi Hotel Bosphorus’u tercih ediyor. Merkezi konumu ve sunduğu konfor ile öne çıkan otel, panaromik pencereleri, detaylı düşünülen süit ve delüks odaları ile dikkat çekiyor.  Geleneksel Türk hamamlarının modern bir uyarlaması olan Silver SPA ise dolu dolu geçen bir İstanbul gününden sonra yorgunluğunuzu üstünüzden atmanızı sağlıyor.

İstanbul’un en dikkat çeken yanı eşsiz tarihi dokusu, farklı kültürleri bünyesinde barındırması ve geçmişle modernizmin müthiş uyumunu sunabilmesi. Bu tarihin bir parçası olan ve yarım asırlık bir geçmişi bulunan Gezi Hotel Bosphorus, Gezi Otel’in mirasını devam ettiriyor. Otel, şehirli ve zamansız tasarımının yanı sıra 1940’lı ve 1950’li yılların mimari stillerinin üzerinde yapılmış modern bir döngüyü anımsatıyor. Ünlü ressam PietMondrian'ın çağdaş tasarım anlayışı ile ayrı bir görkeme sahip olan Gezi Hotel Bosphorus, Mondrian’ın bir tablosundan esinlenerek dekore edilen oda ve süitlerle ressamın sanat anlayışını benimsiyor.